Wybierz język: wersja polska english version

O firmie

PCB - Hatron

Firma Hatron Electronic założona została w 1988r w Krakowie przez Pana Henryka Hajdzińskiego. Po czterech latach prężnego rozwoju firma przeniosła się do nowo wyremontowanego budynku gdzie funkcjonuje po dzień dzisiejszy. W 2012r dział produkcji obwodów drukowanych Hatron Electronic przekształcony został w spółkę cywilną Hatron S.C. Henryk Hajdziński Marcin Hajdziński.

Do najważniejszych osiągnięć firmy należą: tytuł Wicemenedżera Roku przyznany przez Premiera i Ministra Finansów prof. Leszka Balcerowicza, tytuł Wicemistera Eksportu przyznany przez Ministerstwo Współpracy z Zagranicą, tytuł Solidny Partner przyznany przez Ogólnopolski Program Promocyjny oraz Honorowe Odznaczenie Ministra Edukacji Narodowej przyznane za wkład włożony w szkolenie młodych elektroników. Oprócz tych wyróżnień firma ma na swoim koncie wiele dyplomów i medali z Międzynarodowych Targów Poznańskich i Targów Branżowych.

Specjalizujemy się w małych i średnich seriach obwodów dwustronnych, produkując także płytki jednostronne. Uzupełnieniem oferty przedsiębiorstwa są prace prototypowe wykonywane w krótkich terminach realizacji oraz atrakcyjnych cenach . Moce produkcyjne firmy to około 2000 m2 obwodów drukowanych.

Wśród naszych klientów znajdują się firmy produkujące między innymi automatykę przemysłową, urządzenia komputerowe, urządzenia dla telekomunikacji, aparaturę medyczną oraz urządzenia dla przemysłu motoryzacyjnego.

Pracujemy na urządzeniach dostarczanych przez światowych liderów takich jak: Barco, Schmoll, Höllmüller, Schmid, Buerkle, ATG czy Gardien. Do produkcji obwodów drukowanych używamy materiałów od najlepszych producentów takich jak: Panasonic Electric Works, Isola, Du Pont, Hitachi, MacDermid, Atotech, Peters, Sun Chemicals czy Taiyo. Oferowane przez nas produkty są także w pełni zgodne z dyrektywą unijną RoHS oraz normami serii IPC-A600 i PERFAG.

Posiadamy wdrożony i funkcjonujący System Zarządzania Jakością zgodny z normą ISO9001:2008, którego działanie wspomagane jest przez zintegrowany system ERP.

Nasze wyroby zostały przebadane przez Underwriters Laboratories Inc. i skatalogowane pod numerem: E219708 (katalog UL)

Priorytetem dla nas jest zadowolenie klienta ze świadczonych usług, wysoka jakość naszych produktów oraz terminowość dostaw dlatego postrzegani jesteśmy przez naszych obecnych klientów jako solidny i poważny partner.